Reset
4 properties
for more listings.
$24.9k drop • May 19
$675,000
13.1 acres
Pacific County
3 bd, 2.5 ba
•
1,862 sq ft
Naselle, WA 98638
$10k drop • May 5
$589,000
13.1 acres
Pacific County
2 bd, 2 ba
•
1,568 sq ft
South Bend, WA 98586
6 months ago
$10,000/yr
5 acres
Pacific County
Oysterville, WA
13 months ago
$120,000/yr
100 acres
Pacific County
South Bend, WA 98586
Map