Reset
1,542 properties
for more listings.
15 months ago
$44,900
0.16 acres
San Bernardino County
Needles, CA 92363
15 months ago
$165,000
0.5 acres
Riverside County
Murrieta, CA 92562
16 months ago
$40,000
0.37 acres
Imperial County
Salton City, CA 92274
18 months ago
$550,000
0.6 acres
Riverside County
Lake Elsinore, CA 92532
18 months ago
$279,900
0.88 acres
Los Angeles County
Palmdale, CA 93551
22 months ago
$149,000
22.7 acres
Kern County
Rosamond, CA 93560
22 months ago
$25,000
0.22 acres
Kern County
California City, CA 93505
23 months ago
$—
2.1 acres
San Bernardino County
San Bernardino, CA 92404
2 years ago
$300,000
0.98 acres
Imperial County
El Centro, CA 92243
2 years ago
$99,000
0.42 acres
Imperial County
Niland, CA 92257
2 years ago
$19,000
1.25 acres
Kern County
California City, CA 93505
2 years ago
$3,300,000
15 acres
Fresno County
Fresno, CA 93723
3 years ago
$29,900
0.13 acres
Tulare County
Porterville, CA 93257
3 years ago
$230,000
0.61 acres
Humboldt County
Fortuna, CA 95540
3 years ago
$385,000
1.15 acres
Humboldt County
Fortuna, CA 95540
3 years ago
$240,000
0.75 acres
Humboldt County
Fortuna, CA 95540
3 years ago
$405,000
1.3 acres
Humboldt County
Fortuna, CA 95540
4 years ago
$600,000
1.38 acres
Los Angeles County
Lancaster, CA 93534
5 years ago
$250,000
0.47 acres
San Bernardino County
Hesperia, CA 92345
4 years ago
$42,000
1.7 acres
Los Angeles County
Lancaster, CA 93536
4 years ago
$4,995,000
0.3 acres
Orange County
Dana Point, CA 92629
4 years ago
$95,000
0.5 acres
Del Norte County
Crescent City, CA 95531
4 years ago
$95,000
0.5 acres
Del Norte County
Crescent City, CA 95531
6 years ago
$—/mo
58 acres
Imperial County
1,200 sq ft
Calexico, CA 92231
7 years ago
$18,990
0.22 acres
Kern County
California City, CA 93505
1 day
$8,900,000
2.29 acres
Riverside County
700 sq ft
Jurupa Valley, CA 92509
1 day
$42,118/mo
2.6 acres
Santa Clara County
— sq ft
Morgan Hill, CA 95037
$50k drop • May 23
$1,149,000
2 acres
Fresno County
12,699 sq ft
Fresno, CA 93728
Pending
Under contract
$90,000
0.48 acres
Tulare County
Porterville, CA 93257
26 days
$8,699,400
3.16 acres
San Bernardino County