Reset
3,106 properties
for more listings.
13 months ago
$3,000,000
1.13 acres
Collier County
Naples, FL 34112
13 months ago
$750,000
3 acres
Charlotte County
Punta Gorda, FL 33950
15 months ago
$1,395,000
0.51 acres
Broward County
Lauderhill, FL 33311
18 months ago
$1,900,000
4.77 acres
Marion County
Ocala, FL 34475
18 months ago
$1,100,000
2.16 acres
Osceola County
St. Cloud, FL 34769
20 months ago
$2,800,000
0.45 acres
Hillsborough County
Tampa, FL 33602
20 months ago
$1,245,250
6.9 acres
Palm Beach County
Jupiter, FL 33478
22 months ago
$9,950,000
3.86 acres
Monroe County
6 bd, 10.5 ba
•
10,852 sq ft
Marathon, FL 33050
22 months ago
$149,000
0.33 acres
Franklin County
Carrabelle, FL 32322
23 months ago
$650,000
2 acres
Lee County
Alva, FL 33920
2 years ago
$3,200,000
7.1 acres
Brevard County
Palm Bay, FL 32905
2 years ago
$7,800,000
13 acres
Sumter County
Webster, FL 33597
$25k drop • May 20
$160,000
0.17 acres
Charlotte County
Port Charlotte, FL 33952
5 years ago
$307,500
1.23 acres
Orange County
Orlando, FL 32821
6 years ago
$550,000
1.1 acres
Volusia County
Ormond Beach, FL 32174
6 years ago
$3,500,000
7.5 acres
Lee County
North Fort Myers, FL 33903
17 months ago
$79,000
1 acre
Calhoun County
Blountstown, FL 32424
11 days
$2,500,000
0.47 acres
Miami-Dade County
Miami, FL 33142
$125k drop • May 20
$125,000
5 acres
Bradford County
Starke, FL 32091
11 days
$288,500
1.8 acres
Highlands County
2 bd, 2 ba
•
1,729 sq ft
Sebring, FL 33872
22 days
$89,900
0.2 acres
Lee County
Lehigh Acres, FL 33974
3 months ago
$449,900
1.77 acres
Broward County
Coral Springs, FL 33065
9 months ago
$575,000
1.55 acres
Okeechobee County
Okeechobee, FL 34972
6 months ago
$1,325,000
0.92 acres
Martin County
Hobe Sound, FL 33455
7 months ago
$7,974,000
29 acres
Saint Johns County
3,000 sq ft
St. Augustine, FL 32084
34 days ago
$25,000
0.07 acres
Seminole County
Sanford, FL 32771
60 days ago
$550,000
4 acres
Lake County
864 sq ft
Fruitland Park, FL 34731
2 months ago
$3,200,000
3 acres
Citrus County
— sq ft
Inverness, FL 34450
2 months ago
$1,900,000
1 acre
Lee County
Cape Coral, FL 33914
2 months ago
$125,000
0.25 acres
Charlotte County
Port Charlotte, FL 33954
$10k drop • Apr 17
$185,000
2.1 acres
Escambia County
Cantonment, FL 32533
$1.6k drop • Mar 15
$10,900
0.19 acres
Highlands County
Sebring, FL 33875
$108k drop • Apr 14
$18,000