Reset
920 properties
for more listings.
2 months ago
$147,000
40 acres
Searcy County
Harriet, AR 72639
$25k drop • Apr 21
$350,000
100 acres
Crawford County
Chester, AR 72934
3 months ago
$185,000
2 acres
Polk County
3 bd, 1 ba
•
1,431 sq ft
Mena, AR 71953
6 months ago
$300,000
50 acres
Van Buren County
Bee Branch, AR 72013
8 months ago
$390,000
60 acres
Garland County
1 bd, 1 ba
•
— sq ft
Hot Springs, AR 71901
$10k drop • May 12
$50,000
15.7 acres
Fulton County
Hardy, AR 72542
11 months ago
$59,900
0.25 acres
Pulaski County
North Little Rock, AR 72116
2 years ago
$649,900
138 acres
Boone County
Harrison, AR 72601
10 months ago
$349,900
5.77 acres
Carroll County
Eureka Springs, AR 72632
19 months ago
$650,000
64 acres
Lonoke County
Cabot, AR 72023
2 years ago
$119,900
0.52 acres
Saline County
Benton, AR 72019
2 years ago
$159,000
60 acres
Hempstead County
Washington, AR 71862
2 months ago
$137,000
20.3 acres
Hot Spring County
Bismarck, AR 71929
$19.9k drop • May 4
$145,000
3.4 acres
Polk County
3 bd, 2 ba
•
1,216 sq ft
Mena, AR 71953
4 months ago
$7,000
0.26 acres
Saline County
Hot Springs Village, AR 71909
4 months ago
$99,000
30 acres
Phillips County
Poplar Grove, AR 72374
5 months ago
$189,000
0.6 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
7 months ago
$430,000
1.79 acres
Garland County
4 bd, 2.5 ba
•
2,544 sq ft
Hot Springs, AR 71909
7 months ago
$199,900
27.8 acres
Randolph County
Maynard, AR 72444
10 months ago
$189,900
0.5 acres
Cleburne County
Heber Springs, AR 72543
11 months ago
$50,000
10 acres
Madison County
Huntsville, AR 72740
6 years ago
$600,000
10 acres
Faulkner County
Conway, AR 72032
5 months ago
$129,900
4.48 acres
Grant County
2 bd, 1 ba
•
2,000 sq ft
Sheridan, AR 72150
26 days
$25k drop • May 11
$160,000
20 acres
Faulkner County
Cabot, AR 72023
$39.9k drop • Apr 23
$95,000
3 acres
Boone County
1 bd, — sq ft
Harrison, AR 72662
4 months ago
$787,200
19.7 acres
Benton County
Bentonville, AR 72713
5 months ago
$354,250
54.5 acres
Howard County
Umpire, AR 71971
7 months ago
$595,000
108 acres
Cleburne County
Heber Springs, AR 72543
8 months ago
$269,900
35 acres
Sharp County
Hardy, AR 72542
9 months ago
$299,999
1.7 acres
White County
Rose Bud, AR 72137
20 months ago
$699,000
200 acres
Newton County
4 bd, 3.5 ba
•
1,887 sq ft
Hasty, AR 72640
26 days
$20k drop • May 11
$88,000
10 acres
Faulkner County
Cabot, AR 72023
3 months ago
$425,000
1.85 acres
Carroll County
1 ba
•
720 sq ft
Eureka Springs, AR 72632
3 months ago
$499,000
6.65 acres
Pulaski County
Little Rock, AR 72201
9 months ago
$215,000
24.8 acres
White County
Beebe, AR 72012
9 months ago
$252,600
9.7 acres
Pulaski County
Little Rock, AR 72210
10 months ago
$59,900
4.22 acres
Grant County
Sheridan, AR 72150
10 months ago
$215,000
40.2 acres
Sevier County
Lockesburg, AR 71846
8 years ago
$399,000
5 acres
Faulkner County
Conway, AR 72034
19 days
$220k drop • May 19
$300,000
40 acres
Faulkner County
Cabot, AR 72023
8 months ago
$180,000
60 acres
Sharp County
Hardy, AR 72542
$15k drop • Apr 13
$150,000
60 acres
Hempstead County
Washington, AR 71862
$11k drop • Mar 22