List
Zip Code 16636 land for sale
Price
Size
Tags
Save
12 properties
For you
Newest
Price: high to low
Price: low to high
Size: large to small
Size: small to large
Updated
$5k drop • May 7
$133,500
14.9 acres
Cambria County
Dysart, PA 16636
2 years ago
$60,000
5 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
3 years ago
$150,000
16.3 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
5 years ago
$34,900
2 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
2 years ago
$30,000
2 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
Pending
Under contract
$32,000
0.79 acres
Blair County
Ashville, PA 16613
2 years ago
$10,000
0.48 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
$2k drop • Apr 22
$16,000
0.41 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
Pending
Under contract
$30,000
2.4 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
$1k drop • Apr 22
$13,000
0.28 acres
Blair County
Altoona, PA 16601
2 years ago
$7,500
0.25 acres
Cambria County
Gallitzin, PA 16641
21 hours
$395,000
14.5 acres
Cambria County
5 bd, 2 ba
•
2,408 sq ft
Ashville, PA 16613
Map