List
Land for sale under $15,000 in Arizona
Price
Size
Tags
Save
1,642 properties
for more listings.
6 months ago
$4,500
0.28 acres
Mohave County
Meadview, AZ 86444
$1k drop • Mar 27
$11,997
2.2 acres
Yavapai County
Seligman, AZ 86337
7 months ago
$10,000
2 acres
Coconino County
Williams, AZ 86046
$1.5k drop • Mar 27
$14,497
1 acre
Mohave County
Willow Beach, AZ 34785
10 months ago
$14,900
0.15 acres
Maricopa County
Tonopah, AZ 85354
11 months ago
$5,195
1 acre
Apache County
Sanders, AZ 86512
$396 drop • Apr 12
$1,999
0.13 acres
Mohave County
Chloride, AZ 86401
12 months ago
$2,650
0.28 acres
Navajo County
Sun Valley, AZ 86029
13 months ago
$11,500
2.4 acres
Navajo County
Sun Valley, AZ 86029
4 years ago
$9,650
1.22 acres
Yavapai County
Seligman, AZ 86337
15 months ago
$9,900
1 acre
Mohave County
White Hills, AZ 97015
20 months ago
$12,750
1 acre
Apache County
Concho, AZ 85924
40 days ago
$3,750/mo
1.6 acres
Maricopa County
3 bd, 2 ba
•
2,400 sq ft
Cave Creek, AZ 85331
41 days ago
$10,000
0.17 acres
Yavapai County
Mayer, AZ 86333
2 months ago
$9,500
1.25 acres
Cochise County
Sunizona, AZ 85625
4 months ago
$9,500
1 acre
Mohave County
Meadview, AZ 86444
4 months ago
$9,900
1 acre
Mohave County
Dolan Springs, AZ 86441
4 months ago
$6,900
1 acre
Mohave County
Dolan Springs, AZ 86441
5 months ago
$8,900
0.23 acres
Mohave County
Kingman, AZ 86401
5 months ago
$9,900
0.2 acres
Mohave County
Kingman, AZ 86401
5 months ago
$9,900
0.2 acres
Mohave County
Kingman, AZ 86401
6 months ago
$12,997
10.1 acres
Apache County
Concho, AZ 85924
7 months ago
$7,900
1 acre
Mohave County
Dolan Springs, AZ 86441
8 months ago
$15,000
0.3 acres
Mohave County
Kingman, AZ 86401
8 months ago
$13,000
5 acres
Apache County
Concho, AZ 85924
8 months ago
$12,000
1.58 acres
Apache County
Concho, AZ 85924
10 months ago
$8,000
2.35 acres
Mohave County
Golden Valley, AZ 86413
15 months ago
$3,000
1.25 acres
Navajo County
Holbrook, AZ 86025
16 months ago
$7,500
1.14 acres
Apache County
Sanders, AZ
16 months ago
$8,350
0.69 acres
Apache County
Concho, AZ
20 months ago
$2,480
0.34 acres
Cochise County
Cochise, AZ 85606
2 years ago
$5,349
1 acre
Apache County
St. Johns, AZ 85936
2 years ago
$11,500
0.46 acres
Navajo County
Holbrook, AZ 86025
2 years ago
$12,000
2.36 acres
Navajo County
Snowflake, AZ 85937
4 years ago
$9,650
1.46 acres
Yavapai County
Seligman, AZ 86337
29 days
$1k drop • May 18
$13,997
0.99 acres
Mohave County
Willow Beach, AZ 86445
31 days ago
$9,000
0.73 acres
Santa Cruz County
Rio Rico, AZ 85648
2 months ago
$5,000
0.24 acres
Yavapai County
Paulden, AZ 86334
3 months ago
$7,500
2.7 acres
Cochise County
Elfrida, AZ 85610
3 months ago
$13,997
0.25 acres
Greenlee County
Duncan, AZ 85534
4 months ago
$15,000
1 acre
Mohave County
Dolan Springs, AZ 86441
8 months ago
$9,500
0.16 acres
Pinal County
Eloy, AZ 85131
8 months ago
$3,200
0.22 acres
Mohave County
Kingman, AZ
10 months ago
$7,000
2.34 acres
Cochise County
Pearce, AZ 85625
11 months ago
$2,850
0.2 acres
Mohave County
Kingman, AZ 86401
11 months ago
$3,500
1 acre
Apache County
Chambers, AZ 86502
$12.5k drop • Mar 4
$12,500
1.24 acres
Mohave County
Meadview, AZ 86444
15 months ago
$10,000/mo
5 acres
Mohave County
Fort Mohave, AZ 86426
18 months ago
$5,499
1.24 acres
Apache County
Chambers, AZ
21 months ago
$12,650
1 acre
Coconino County
Williams, AZ 86046
1
…
17
18
19
20
…
33
851-900 of 1,642 properties
Map