List
Ridgeville, SC recreational land for sale
Price
Size
Tags
Save
Reset
5 properties
for more listings.
3 months ago
$999,999
153 acres
Colleton County
Cottageville, SC
$250k drop • Feb 26
$1,249,999
20 acres
Dorchester County
Summerville, SC 29483
7 months ago
$599,000
25 acres
Dorchester County
Ridgeville, SC 29472
6 months ago
$3,100,000
426 acres
Dorchester County
Dorchester, SC 29437
16 months ago
$350,000
19.3 acres
Dorchester County
Summerville, SC 29483
Map