Reset
9 properties
for more listings.
33 days ago
$929,000
104 acres
Tallapoosa County
2 bd, 1 ba
•
1,128 sq ft
Camp Hill, AL 36850
27 days
$249,000
13 acres
Tallapoosa County
1 bd, 2 ba
•
1,196 sq ft
Alexander City, AL 35010
12 months ago
$438,000
120 acres
Tallapoosa County
Jacksons' Gap, AL 36861
$150k drop • May 13
$3,850,000
55 acres
Tallapoosa County
5 bd, 6 ba
•
4,816 sq ft
Dadeville, AL 36853
10 months ago
$175,000
11.4 acres
Tallapoosa County
Camp Hill, AL 36850
15 months ago
$65,000
3.33 acres
Tallapoosa County
Jacksons' Gap, AL 36861
11 months ago
$60,000
1.83 acres
Tallapoosa County
Dadeville, AL 36853
Pending
Under contract
$499,000
64 acres
Tallapoosa County
Dadeville, AL 36853
$10k drop • May 8
$414,900
6.8 acres
Tallapoosa County
4 bd, 3.5 ba
•
3,238 sq ft
Dadeville, AL 36853
Map