List
Unrestricted land for sale in South Alabama
Price
Size
Tags
Save
Reset
192 properties
for more listings.
25 days
$300,000
40 acres
Baldwin County
Bay Minette, AL 36507
49 days ago
$42,500
3.2 acres
Monroe County
Frisco City, AL 36445
3 months ago
$59,900
1.15 acres
Baldwin County
Stockton, AL 36579
4 months ago
$474,000
0.5 acres
Baldwin County
Gulf Shores, AL 36542
4 months ago
$495,000
4 acres
Monroe County
3 bd, 3 ba
•
2,122 sq ft
Monroeville, AL 36460
35 days ago
$35,000
1.19 acres
Mobile County
Wilmer, AL 36587
$10k drop • May 13
$139,900
1.16 acres
Houston County
Cottonwood, AL 36320
7 months ago
$50,000
4.9 acres
Mobile County
Irvington, AL 36544
$25k drop • Mar 17
$375,000
40 acres
Baldwin County
Foley, AL 36535
8 months ago
$38,000
2.14 acres
Mobile County
Wilmer, AL 36587
$9.9k drop • May 4
$70,000
1.9 acres
Mobile County
Coden, AL 36523
$30k drop • May 13
$299,900
71 acres
Crenshaw County
Luverne, AL 36049
$2k drop • May 15
$22,000
0.34 acres
Mobile County
Grand Bay, AL 36541
49 days ago
$42,500
3 acres
Monroe County
Frisco City, AL
37 days ago
$134,900
11 acres
Mobile County
Eight Mile, AL 36613
45 days ago
$237,000
36.5 acres
Pike County
Brundidge, AL 36010
$16k drop • Mar 6
$219,000
7.7 acres
Covington County
2 bd, 2 ba
•
1,474 sq ft
Andalusia, AL 36421
$35k drop • Mar 27
$84,900
24 acres
Butler County
McKenzie, AL 36456
$10k drop • May 15
$159,900
5 acres
Escambia County
3 bd, 1 ba
•
981 sq ft
Brewton, AL 36426
$6k drop • Feb 26
$75,000
18 acres
Butler County
Greenville, AL 36037
5 months ago
$45,000
0.82 acres
Mobile County
Coden, AL 36523
7 months ago
$449,900
78 acres
Crenshaw County
Opp, AL 36467
34 days ago
$115,000
5 acres
Mobile County
Theodore, AL 36582
17 months ago
$399,000
14.8 acres
Escambia County
3 bd, 2 ba
•
1,750 sq ft
Atmore, AL 36502
$10k drop • May 20
$449,999
2 acres
Houston County
3 bd, 2.5 ba
•
2,539 sq ft
Rehobeth, AL 36301
5 months ago
$225,000
10 acres
Baldwin County
Bay Minette, AL 36507
2 years ago
$120,000
13 acres
Mobile County
Chunchula, AL 36521
17 days
$215,000
30 acres
Crenshaw County
Brantley, AL 36009
5 months ago
$799,000
2.14 acres
Mobile County
2,320 sq ft
Grand Bay, AL 36541
10 months ago
$155,000
28 acres
Conecuh County
Brewton, AL 36426
2 days
$179,900
40.8 acres
Dale County
Ariton, AL 36311
24 days
$99,500
10 acres
Geneva County
Hartford, AL 36344
$5.9k drop • Mar 5
$359,500
4 acres
Baldwin County
Robertsdale, AL 36567
$2k drop • May 18
$57,000
0.47 acres
Mobile County
Theodore, AL 36582
$10.9k drop • Feb 25
$289,000
8.59 acres
Mobile County
Semmes, AL 36575
$15k drop • Apr 24
$145,000
4 acres
Escambia County
2 bd, 1 ba
•
1,080 sq ft
Flomaton, AL 36441
$25k drop • Apr 16
$225,000
5.82 acres
Baldwin County
Summerdale, AL 36580
4 months ago
$69,300
9.9 acres
Pike County
Brundidge, AL 36010
2 months ago
$47,500
1.23 acres
Mobile County
Bayou La Batre, AL 36544
2 months ago
$149,000
16.4 acres
Monroe County
Frisco City, AL 36445
3 months ago
$20,000
0.52 acres
Mobile County
Theodore, AL 36582
13 years ago
$161,250
1.72 acres
Escambia County
Atmore, AL 36502
2 days
$175,000
5 acres
Monroe County
4 bd, 3 ba
•
4,000 sq ft
Frisco City, AL 36445
21 days
$40,000
0.54 acres
Mobile County
Bayou La Batre, AL 36509
2 months ago
$425,000
1.69 acres
Baldwin County
4 bd, 2.5 ba
•
2,268 sq ft
Foley, AL 36535
$10k drop • Apr 15
$85,000
2 acres
Baldwin County
Bay Minette, AL 36507
$50k drop • Apr 6
$375,000
41.4 acres
Baldwin County
Bay Minette, AL 36507
4 months ago
$59,360
8.48 acres