List
Fayetteville, AR undeveloped land for sale
Price
Size
Tags
Save
Reset
535 properties
for more listings.
21 months ago
$550,000
10.5 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
2 months ago
$1,207,500
1.54 acres
Washington County
Johnson, AR 72762
4 months ago
$7,450,000
17.8 acres
Washington County
Elm Springs, AR 72762
6 months ago
$69,000
0.37 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72701
3 years ago
$3,000,000
10.6 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
16 months ago
$2,187,583
2.79 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
2 years ago
$38,444,312
110 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
26 days
$195,000
1.1 acres
Washington County
Farmington, AR 72730
$100k drop • May 14
$500,000
11.5 acres
Washington County
Tontitown, AR 72762
53 days ago
$290,000
0.94 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
9 months ago
$7,117,000
29.6 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
10 months ago
$315,000
2.8 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
$5k drop • Mar 1
$79,500
0.29 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72701
14 months ago
$210,000
21.2 acres
Washington County
West Fork, AR 72774
17 months ago
$649,000
51.4 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72701
21 months ago
$305,000
5 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
21 months ago
$325,000
5.32 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
21 months ago
$395,000
5 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
14 days
$249,000
0.5 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72701
18 days
$804,000
1.2 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
28 days
$234,000
2.6 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
$250k drop • May 14
$500,000
2.69 acres
Washington County
Elkins, AR 72701
5 months ago
$95,000
1.73 acres
Washington County
Springdale, AR 72764
$74k drop • May 19
$825,000
2.49 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
17 months ago
$150,000
4.9 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
2 months ago
$222,775
12.7 acres
Madison County
Hindsville, AR 72738
4 months ago
$673,200
16.8 acres
Benton County
Bentonville, AR 72713
9 months ago
$350,000
0.73 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72701
14 months ago
$499,000
0.5 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
14 months ago
$650,000
1.75 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
3 years ago
$1,200,000
80 acres
Washington County
West Fork, AR 72774
5 months ago
$100,000
0.69 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
9 months ago
$3,000,000
14.3 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72704
14 months ago
$1,299,990
1.36 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
18 months ago
$659,000
1.16 acres
Benton County
Springdale, AR 72762
2 years ago
$550,000
2 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
6 months ago
$470,200
23.5 acres
Washington County
West Fork, AR 72774
$28k drop • May 6
$1,650,000
4.44 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
10 months ago
$325,000
3 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
12 months ago
$1,375,000
2 acres
Benton County
Lowell, AR 72745
13 months ago
$295,000
9 acres
Washington County
Prairie Grove, AR 72753
3 years ago
$2,495,000
6 acres
Benton County
Lowell, AR 72745
17 days
$60,000
0.9 acres
Benton County
Lowell, AR 72745
22 days
$265,000
7 acres
Washington County
Tontitown, AR 72762
39 days ago
$2,400,000
5 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
$10k drop • Apr 1
$265,000
0.64 acres
Washington County
Fayetteville, AR 72703
4 months ago
$592,800
14.8 acres
Benton County
Bentonville, AR 72713
5 months ago
$2,822,000
3.24 acres
Benton County
Lowell, AR 72745
21 months ago
$1,180,040
3.87 acres
Benton County
Lowell, AR 72745
22 months ago
$2,250,000
2.55 acres
Washington County
Springdale, AR 72762
1
…
5
6
7
8
…
11
251-300 of 535 properties
Map