Reset
533 properties
for more listings.
$51k drop • May 13
$1,799,000
15 acres
Clackamas County
6 bd, 4 ba
•
— sq ft
Molalla, OR 97038
10 months ago
$249,000
2 acres
Lane County
Springfield, OR 97478
10 months ago
$4,500,000
168 acres
Jackson County
6 bd, 6 ba
•
— sq ft
Butte Falls, OR 97522
10 months ago
$2,350,000
54 acres
Curry County
4 bd, 3 ba
•
3,264 sq ft
Jacksonville, OR 97530
$149k drop • Mar 7
$1,350,000
3 acres
Multnomah County
4 bd, 3 ba
•
2,663 sq ft
Portland, OR 97231
14 months ago
$429,000
5.89 acres
Lane County
3 bd, 1 ba
•
1,928 sq ft
Mapleton, OR 97453
14 months ago
$950,000
100 acres
Yamhill County
Carlton, OR 97111
16 months ago
$499,000
40 acres
Lane County
Dorena, OR 97434
19 months ago
$499,000
58.9 acres
Lincoln County
Eddyville, OR 97391
19 months ago
$1,399,000
96 acres
Lane County
Cottage Grove, OR 97424
3 years ago
$99,000
5.78 acres
Douglas County
Winston, OR 97496
4 days
$420,000
5 acres
Polk County
Salem, OR 97304
$51k drop • May 7
$499,000
1.63 acres
Jackson County
3 bd, 2 ba
•
1,560 sq ft
Eagle Point, OR 97524
$205k drop • Mar 16
$2,245,000
265 acres
Linn County
Stayton, OR 97383
3 months ago
$650,000
98 acres
Josephine County
2 bd, 1 ba
•
812 sq ft
Selma, OR 97538
$50k drop • May 8
$1,200,000
61.5 acres
Columbia County
4 bd, 2.5 ba
•
2,987 sq ft
Deer Island, OR 97054
6 months ago
$330,000
33.2 acres
Lane County
Westfir, OR 97424
$49k drop • Mar 25
$730,000
167 acres
Douglas County
3 bd, 2 ba
•
1,568 sq ft
Glendale, OR 97442
10 months ago
$180,000
0.18 acres
Multnomah County
Portland, OR 97236
12 months ago
$375,000
10 acres
Lane County
Springfield, OR 97478
17 months ago
$424,900
2.15 acres
Multnomah County
Portland, OR 97231
2 years ago
$215,000
2 acres
Josephine County
Grants Pass, OR 97527
13 days
$2,500,000
2 acres
Jackson County
5 bd, 6 ba
•
6,033 sq ft
Ashland, OR 97520
44 days ago
$445,000
1.82 acres
Curry County
3 bd, 2 ba
•
1,932 sq ft
Port Orford, OR 97465
$10k drop • Apr 28
$255,000
0.58 acres
Lane County
1 bd, 1 ba
•
380 sq ft
Florence, OR 97439
3 months ago
$134,921
1 acre
Lane County
Florence, OR 97439
3 months ago
$250,000
0.05 acres
Multnomah County
Portland, OR 97210
3 months ago
$275,000
1.44 acres
Clackamas County
Government Camp, OR 97028
5 months ago
$139,900
2.6 acres
Coos County
Eastside, OR 97420
7 months ago
$425,000
2.53 acres
Curry County
3 bd, 2 ba
•
1,404 sq ft
Brookings, OR 97415
7 months ago
$659,000
3.1 acres
Tillamook County
3 bd, 2.5 ba
•
2,448 sq ft
Tillamook, OR 97141
9 months ago
$325,000
8.78 acres
Clatsop County
Seaside, OR 97138
10 months ago
$950,000
160 acres
Douglas County
3 bd, 1.5 ba
•
1,288 sq ft
Days Creek, OR 97429
12 months ago
$85,000
0.12 acres
Tillamook County
Netarts, OR 97143
2 years ago
$12,495,000
1,247 acres
Douglas County
Riddle, OR 97469
26 days
$220,000
40 acres
Douglas County
Winston, OR 97496
$75.1k drop • May 14
$1,199,900
1.67 acres
Jackson County
3 bd, 3.5 ba
•
3,248 sq ft
Gold Hill, OR 97525
3 months ago
$590,000
1.7 acres
Clackamas County
3 bd, 2.5 ba
•
1,872 sq ft
Oregon City, OR 97045
$20k drop • Mar 4
$510,000
280 acres
Jackson County
Eagle Point, OR 97524
10 months ago
$499,900
7.5 acres
Douglas County
3 bd, 1.5 ba
•
1,288 sq ft
Days Creek, OR 97429
21 months ago
$200,000
164 acres
Jackson County
Jacksonville, OR 97530
2 years ago
$79,000
0.29 acres
Lane County
Eugene, OR 97403
10 days
$650,000
1.85 acres
Marion County
4 bd, 2 ba
•
1,674 sq ft
Aumsville, OR 97325
$14k drop • May 15
$865,000
1.88 acres
Clackamas County
4 bd, 3 ba
•
2,029 sq ft
West Linn, OR 97068
$16k drop • May 9
$269,000
5.59 acres
Curry County
3 bd, 2 ba
•
1,560 sq ft
Brookings, OR 97415
9 months ago
$225,000
83.8 acres
Douglas County
Myrtle Creek, OR 97457
12 months ago
$1,690,000
52.9 acres
Marion County
4 bd, 2 ba